A2270BNR EPIC CALACATTA SUPREME
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2270BNR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 33 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 0.6cm / ¼inch |
| Weight | 75kg |
Select the slabs:
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
| Block | A2270BNR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 23 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 0.6cm / ¼inch |
| Weight | 75kg |
Select the slabs:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60